Naprzód Nowe aparaty fotograficzne firmy GE na rok 2008

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nowe aparaty fotograficzne firmy GE na rok 2008

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Firma General Imaging, która ma licencję na aparaty fotograficzne marki GE, zaprezentowała nową serię aparatów cyfrowych na rok 2008. Wszystkie dziewięć modeli będzie posiadać znakomitą jakość zdjęć i doskonałe wyposażenie

Firma General Imaging, która ma licencję na aparaty fotograficzne marki GE, zaprezentowała nową serię aparatów cyfrowych na rok 2008. Wszystkie dziewięć modeli będzie posiadać znakomitą jakość zdjęć i doskonałe wyposażenie. Znajdują się tutaj nowe systemy, jak np. Smile oraz Blink detection. Na ekranie LCD będziesz mógł poprawiać jasność.

Nowe aparaty fotograficzne firmy GE na rok 2008

Do pozostałego wyposażenia należy na przykład wejście do podłączenia na HDTV. System Blink detection blokuje zrobienie zdjęcia, jeśli ktoś mrugnął. Łącznie z dziewięcioma nowymi aparatami będzie w ofercie GE już 15 urządzeń. Do klasycznego wyposażenia należy Face detection, redukcja czerwonych oczu i system panorama. Wszystko to znajduje się w lekkiej i cienkiej obudowie.

Nowe aparaty fotograficzne firmy GE na rok 2008

Matryca posiada rozdzielczość 10.1 MPx oraz 5x optyczny zoom. Nowe modele będą w podstawowej serii A, jak również w ultra kompaktowej serii G. Wszystkie modele maja trafić do sprzedaży w przeciągu wiosny. U droższych modeli będzie do dyspozycji czujnik, który według zewnętrznego światła automatycznie koryguje ustawienia podczas robienia zdjęć. Modele w kompaktowej serii G są niesamowicie cienkie, mają tylko 18mm. Firma General Imaging powstała w roku 2006 i od tego czasu zrobiła niesamowite postępy. Jakość zdjęć u wszystkich modeli ma być na najwyższym poziomie. Design jest trochę pospolity, ale z drugiej strony rekompensuje nam to znakomitym wyposażeniem.

Nowe aparaty fotograficzne firmy GE na rok 2008

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nowe aparaty fotograficzne firmy GE na rok 2008


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.