Naprzód BenQ T850

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

BenQ T850

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Obecnie cyfrowe kompakty z dotykowym wyświetlaczem są bardzo popularne. Firma BenQ przedstawiła aparat fotograficzny T850, który należy bezpośrednio do tej kategorii i dodatkowo ma bardzo ładny wygląd oraz obudowę, która ma tylko 14.9 mm.

Obecnie cyfrowe kompakty z dotykowym wyświetlaczem są bardzo popularne. Firma BenQ przedstawiła aparat fotograficzny T850, który należy bezpośrednio do tej kategorii i dodatkowo ma bardzo ładny wygląd oraz obudowę, która ma tylko 14.9 mm.

BenQ T850

BenQ T850

Matryca aparatu ma największą rozdzielczość 8 MPx, posiada 3x optyczny zoom i maksymalna czułość ISO 1600. Cała obudowa aparatu jest zrobiona z metalu, w ofercie będzie dostępny w kolorze czerwonym i czarny. Dzięki użyciu metalu aparat wygląda bardzo masywnie i sprawia wrażenie bardzo porządnego. Z tyłu znajdziesz duży, 3 calowy ekran TFT LCD, który należy do tych najlepszych, co widzieliśmy u cyfrowych aparatów kompaktowych. Optycznego wizjera niestety nie ma tutaj, ale to nie szkodzi, ponieważ ekran jest bardzo dobry. Dzięki użyciu obsługi ręcznej, tylna strona jest naprawdę przejrzysta i nie ma prawie żadnych guzików. Menu obsługuje się za pomocą trzech prostych ruchów. Kliknięciem, pociągnięciem i obrotem. Ekran reaguje na dotyki naprawdę szybko, a czułość jest na doskonałym poziomie. Przez użycie tego typu obsługi, ustawienie aparatu jest w menu proste i poradzisz sobie bez użycia ręcznego.

BenQ T850

BenQ T850

BenQ T850

Jeśli chodzi o zdjęcia to do ich ostrości i jakości służą systemy, optyczna stabilizacja, smile catch oraz face tracking. Jeśli damy wszystkie systemy razem, to wyjdą nam naprawdę dobre zdjęcia bez jakichkolwiek ruchów i rozmazanych części. Dodatkowo aparat posiada guzik Quick Bar, który umożliwia zrobić zdjęcia bez ustawienia i naprawdę bardzo szybko. Po zrobieniu zdjęć możesz bardzo szybko je zoomować podczas przeglądania i to szybkim ruchem palca, należy przekręcić guzik o połowę w lewo albo w prawo. Do kolejnych zdjęć dostaniesz się po przeciągnięciu palca w lewo, a do poprzedniego w prawo. Oczywiście możesz także nagrywać wideo i to z największą rozdzielczością 640 x 480 pikseli z prędkością 30 zdjęć na sekundę (fps). W tej kategorii jest to standard.

BenQ T850

BenQ T850

Bardzo się nam podobało fotografowanie multi, aparat potrafi zrobić aż 12 fps, co jest znakomitym wynikiem. BenQ T850 posiada 30 funkcji. Niektóre są klasyczne, a do tych ciekawszych należy na przykład funkcja fajerwerki, plaża lub impreza. Aparat ten trafi do sprzedaży w przeciągu przyszłego miesiąca, cena nie została podana.

BenQ T850

BenQ T850

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu BenQ T850


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.