Naprzód Nikon Coolpix S610 / S610c

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon Coolpix S610 / S610c

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Firma Nikon zaprezentowała dziś dwa nowe kompaktowe aparaty – modele Coolpix S610 / S610c, które odznaczają się eleganckim designem i doskonałym wyposażeniem. Ta klasa aparatów cieszy się niezwykłą popularnością, dlatego przyjrzyjmy niektórym informacjom.

Firma Nikon zaprezentowała dziś dwa nowe kompaktowe aparaty – modele Coolpix S610 / S610c, które odznaczają się eleganckim designem i doskonałym wyposażeniem. Ta klasa aparatów cieszy się niezwykłą popularnością, dlatego przyjrzyjmy się bliżej niektórym podstawowym informacjom.

Nikon Coolpix S610 / S610c

Oba modele prawie niczym się nie różnią, jedynie aparat S610c wzbogacony jest w bezprzewodowe WiFi. Obiektyw aparatu posiada maksymalną rozdzielczość 10 Mpx i 4x zoom optyczny, co jest całkiem dobrym wynikiem gwarantującym wysoką jakość zdjęć. O to dba również stabilizacja obrazu o nazwie VR, a dzięki systemowi Face detection, który wychwytuje twarze i na podstawie warunków świetlnych dostosowuje ustawienia, wszystkie portrety wychodzą po prostu doskonale. Z tyłu znajduje się duży wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cale, który dysponuje bardzo bogatymi kątami widzenia – aż 170 stopni z każdej strony. Obok wyświetlacza umieszczony został klasyczny i bardzo przejrzysty panel sterowania, który składa się z jednego okrągłego przycisku i kilku dodatkowych.

Nikon Coolpix S610 / S610c

Nikon Coolpix S610 / S610c

Korpus aparatu wykonany jest z metalu, prezentuje się bardzo solidnie i wytrzymale. Dodatkowo dobrze się go trzyma w ręce, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Do wykonywania zdjęć trzeba wykorzystywać wyświetlacz a to dlatego, że brakuje tu wizjera optycznego. Wyświetlacz ma jednak bardzo dobre pokrycie, dlatego wizjer nie jest niezbędny. Aparat odznacza się również doskonałą prędkością, po włączeniu sprzętu, zdjęcia możesz robić już po 0,7 sek., całkowita prędkość fotografowania jest również powyżej średniej. Jakość zdjęć znajduje się na najwyższym poziomie, wśród kategorii kompaktów jest to jeden z najlepszych sprzętów. Sprzedaż Nikonów Coolpix S610 / S610c powinna ruszyć pod koniec września bieżącego roku, cena podstawowa będzie oscylować wokół 840 PLN

Nikon Coolpix S610 / S610c

Nikon Coolpix S610 / S610c

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nikon Coolpix S610 / S610c


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.