Naprzód Pentax Optio P70

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pentax Optio P70

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj przygotowaliśmy prezentację cyfrowego aparatu kompaktowego Pentax Optio P70. Jest to supercienki model, który dysponuje dobrą rozdzielczością oraz niezłym wyposażeniem.

Dzisiaj przygotowaliśmy prezentację cyfrowego aparatu kompaktowego Pentax Optio P70. Jest to supercienki model, który dysponuje dobrą rozdzielczością oraz niezłym wyposażeniem.

Pentax Optio P70

Jest to dość zwyczajny kompakt, który ani nie zachwyci ani do siebie nie zrazi. Srebrny kolor oraz cienkie ciało sprawią bardzo dobre wrażenie. Wielkość aparatu kwalifikuje go do mniejszych kompaktów ( 97 × 54 × 24 mm). Jego waga to 125 gram. Znajdziecie tu 12 Mpx, a także 4x zoom optyczny. Z tyłu znajduje się ekran LCD o przekątnej 2.7-cala, który jest dość mały, ale za to dostatecznie ostry i dobrze czytelny nawet na bezpośrednim świetle słonecznym. Ponieważ brakuje w nim celownika cyfrowego, musí wam wystarczyć pokrycie ekranu z obrazem rzeczywistym. Pozostałą przestrzeń z tyłu aparatu zajmuje panel sterujący, który składa się ze środkowego przycisku oraz czterech dodatkowych elementów.

Pentax Optio P70

Oczywiście możecie rejestrować także wideo i z dźwiękiem, a to w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli przy szybkości 30 klatek na sekundę (fps). Jakość wideo odpowiada HD, co oznacza bardzo dobrą ostrość oraz idealną płynność. Podczas fotografowania możecie wybrać jeden z wielu trybów, jak chociażby Flower, Food lub Sunset. Znajdziecie tu takie systemy, jak Face Recognition lub Blinking Detection oraz Smile Capture. Face Recognition jest w stanie rozpoznać aż 32 twarze w czasie 0.03s. Dzięki PictBridge możecie drukować fotografie bezpośrednio z aparatu, ale oczywiście w ten sam system musi być wyposażona wasza drukara. Zintegrowana pamięć to jedyne 33.7MB, dlatego będzie lepsze rozbudować ją za pomocą karty pamięci SD/SDHC Memory Card.

Pentax Optio P70

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Pentax Optio P70


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.