Naprzód Pentax Optio E70

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pentax Optio E70

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj przygotowaliśmy prezentację mniejszego i gorzej wyposażonego aparatu fotograficznego będącego wersją Pentax Optio P70, a mianowicie model Optio E70. Będzie trochę słabszym modelem dedykowanym początkującym użytkownikom.

Dzisiaj przygotowaliśmy prezentację mniejszego i gorzej wyposażonego aparatu fotograficznego będącego wersją Pentax Optio P70, a mianowicie model Optio E70. Będzie trochę słabszym modelem dedykowanym początkującym użytkownikom.

Pentax Optio E70

Jest to dość zwyczajny kompakt, który ani nie zachwyci ani do siebie nie zrazi. Wielkość aparatu kwalifikuje go do mniejszych kompaktów (98 × 60 × 24 mm), ale jego waga 160 g jest dość wysoka jak na aparaty tego typu. Znajdziecie tu 10 Mpx, a także 5.7x cyfrowy i 3x optyczny zoom. Z tyłu znajduje się mały ekran LCD o przekątnej 2.4-cala, który jest dość mały, ale za to dostatecznie ostry i dobrze czytelny nawet na bezpośrednim świetle słonecznym. Ponieważ brakuje w nim celownika cyfrowego, musí wam wystarczyć pokrycie ekranu z obrazem rzeczywistym. Pozostałą przestrzeń z tyłu aparatu zajmuje panel sterujący, który składa się ze środkowego przycisku oraz czterech dodatkowych elementów. Juz na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest to aparat bardzo prosty w obsłudze i tak też jest w rzeczywistości.

Pentax Optio E70

Pentax Optio E70

Za ostrość fotografii odpowiada stabilizacja obrazu oznaczona jako Pixel Track SR, z której możecie skorzystać podczas nagrywania wideo. Znajdziecie tu także takie systemy, jak Face Recognition lub Digital SR. Face Recognition jest w stanie rozpoznać aż 32 twarze w czasie 0.03s. Największa rozdzielczość wideo to 640 x 480 pikseli przy szybkości 30 klatek za sekundę (fps) i jego długość jest ograniczona ilością wolnego miejsca na karcie pamięci. Zintegrowana pamięć to 34 MB i znajdziecie tu także slot na karty pamięci typu SD/SDHC Memory Card. Mocny flesh działa w granicach 0.1 aż 1m i oczywiście wyposażony jets w redukcję czerwonych oczu. Najwyższa wartość ISO to 6400, co jak na kompakt jest naprawdę dużo. Dwie baterie AA powinny wystarczyć na wykonanie 210 zdjęć. Podczas fotografowania możecie wybrać jeden z wielu trybów, jak chociażby Flower, Food lub Sunset.

Pentax Optio E70

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Pentax Optio E70


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.