Naprzód Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Firma Nikon wprowadziła na rynekod razy cztery kompaktowe aparaty fotograficzne z modelowej serii S. Będą to modele S630, S620, S230 oraz S220, które gwarantują bezproblemowe korzystanie oraz dostateczną jakość zdjęć.

Firma Nikon wprowadziła na rynekod razy cztery kompaktowe aparaty fotograficzne z modelowej serii S. Będą to modele S630, S620, S230 oraz S220, które gwarantują bezproblemowe korzystanie oraz dostateczną jakość zdjęć. Zapoznajmy się z pierwszymi informacjami.

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nikon S630

Ten model jest najlepiej wyposażony ze wszystkich zaprezentowanych dziś aparatów. Został wykonany ze świetnych materiałów. Jego możliwości są na całkiem niezłym poziomie. Posiada obrazowy obiektyw NIKKOR o najwyższej rozdzielczości 12.1 MPx oraz 7x zoom optyczny. Jak na aparat kompaktowy, są to bardzo dobre wartości, które powinny zagwarantować dostateczną jakość zdjęć oraz widei. Za ostrość zdjęć będzie odpowiedzialna stablizacja obrazu VR (Vibration Reduction). Znajdziecie tu także nowy system Blink Proof, który pracuje z systemem Smile mode oraz Blink Warning. Znaczy to, że jakość portretów powinna być na doskonałym poziomie, ale nie będzie to na poczet zwykłych zdjęć. Za bardzo proste nastawienie aparatu będzie odpowiedzialny tryb Scene Auto, a dzięki trybowi Sport, możecie wykonywać zdjęcia z szybkością 10 fps. Do dyspozycji będą dwa warianty kolorystyczne, a mianowicie czarny i czerwony.

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nikon S620

Przeznaczeniem tego modelu jest przede wszystkim szybkie fotografowanie, co może potwierdzić chociażby czas zrobienia pierwszego zdjęcia za niecałe 0.7 s, co pośród kompaktów jest świetną wartością. Ciało aparatu jest super kompaktowe, dlatego nie będziecie mieli najmniejszego problemu z umieszczeniem go w kieszeni spodni czy w małej torebce. Wyposażenie jest na całkiem niezłym poziomie, a aparat korzysta z 12.2 MPx oraz obiektywu NIKKOR z 4x zoomem optycznym. Z tyłu znajduje się ekran LCD o przekątnej 2.7'', który dysponuje dobrymi kontami nachylenia oraz rozumną ostrością. Najwyższa wartość ISO to 6400. Za ostrość fotografii będzie odpowiedzialna stabilizacja obrazu VR, Motion Detection oraz Blink Proof. Cały aparat będzie wykonany z metalu, co na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie, że urządzenie jest niezniszczalne. Będzie do dyspozycji w kolorze srebrnym, czarnym, purpurowym oraz różowym.

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nikon S230 i Nikon S220

Cienkie, kompaktowe oraz stylowe. Ten duet aparatów będzie prawdopodobnie najbardziej przyciągającym wśród całej serii S. Model S230 będzie kombinacją ekranu dotykowego o przekątnej 3'' z łatwym nastawieniem, dzięki czemu fotografowanie stanie się zabawą. Za jakość zdjęć będą odpowiedzialne systemy Blink Proof, Quick Retouch, Scene Auto Selector oraz Scene Mode, a najwyższa rozdzielczość będzie wynosiła 10 MPx. Korzysta z obiektywu NIKKOR, który ma do swojej dyspozycji 3x zoom optyczny, a podczas fotografowania będziecie mogli wybrać jeden z 17 trybów. Kompakt S220 o grubości 18mm i wadze pod 100g, będzie jednym z najbardziej kompaktowych modeli na rynku. Będzie korzystał z takiego samego obiektywu oraz zoomu, ale na tylnej ściance znajdzie się ekran LCD o przekątnej 2.5''. Do wszystkich modeli z tej serii dostaniecie kabel USB, akumulatorki, ładowarkę oraz program Coolpix suite. Do modelu S230 dostaniecie dotykowy długopis.

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nowe aparaty kompaktowe firmy Nikon z serii S


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.