Naprzód Kodak EasyShare Z980

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kodak EasyShare Z980

Nowy cyfrowy superzoom firmy Kodak, oferuje dobrej jakości 24krotny zoom optyczny z stabilizacją optyczną i zakresem ogniskowych od 26 do 624 mm.

Nowy cyfrowy superzoom firmy Kodak, oferuje dobrej jakości 24krotny zoom optyczny z stabilizacją optyczną i zakresem ogniskowych od 26 do 624 mm. Cyfrowy superzoom Kodak EasyShare Z980 oferuje swojemu użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości ustawień, które nie będą ograniczać kreatywności fotografa. Plusem jest obiektyw aparatu z zakresem ogniskowych od 26 do 624 mm (odpowiednik 35 mm). Szybki (f/2,8–f/5,0) obiektyw szerokokątny 26 mm, umożliwi wykonanie zapierających dech w piersiach fotografii krajobrazów.

Kodak EasyShare Z980

Wyjątkiem jest obecność przycisku do ujęć pionowych. Jest to bardzo wygodne przy robieniu zdjęć w orientacji poziomej i pionowej. Kodak EasyShare Z980 posiada także odczepiany uchwyt pionowy (w komplecie), który zapewnia pełną wygodę podczas wykonywania zdjęć w orientacji pionowej. Jest to domeną głównie lustrzanek. Matryca o rozdzielczości 12 MP pozwala na uzyskanie wyjątkowej jakości odbitek do formatu 75 cm × 100 cm (30 cali × 40 cali). Większa liczba megapikseli umożliwia kadrowanie i powiększanie zdjęć bez widocznej utraty jakości. Można ustawić czułość ISO 64-1600 przy całkowitej rozdzielczości lub ISO 3200/6400 przy wielkości zdjęcia 3,1 megapikseli (2048 x 1536). Możecie także wykonywać sekwencyjne zdjęcia, do 9 zdjęć z szybkością aż 5 zdjęc na sekundę. Krótszy czas otwarcia migawki zapewnia wierne oddanie szczegółów ujęcia przy słabym oświetleniu oraz podczas fotografowania obiektów w ruchu. Czułość ISO 6400 dostępna jest tylko przy ustawieniu 3.1 MP i mniejszych w trybach PASM.

Kodak EasyShare Z980

Kodak oferuje innowacyjną funkcję Smart Capture, która dostosowuje ustawienia aparatu w celu wykonania idealnie naświetlonych zdjęć. Inteligentna analiza ujęcia wykrywa i analizuje warunki ujęcia. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, aparat oferuje tryb PASM, czyli programową automatykę (P), preselekcję przysłony (A), preselekcję migawki (S) i ustawianie ręcznie przysłony i czasu (M). W ustawieniach M aparat posiada kompensację ekspozycji -/+ 2.0 EV w krokach co 1/3 EV. Pomiar ekspozycji może odbywać się na trzy sposoby: matrycowy, centralnie ważony, punktowy (5 stref ustawiania ostrości).

Kodak EasyShare Z980

Zdjęcia w rozdzielczości HD, w formacie 16:9 można oglądać na ekranie telewizora HDTV lub innych urządzeń HD. Filmy o jakości HD nagrywa z kompresją MPEG-4, która umożliwia nagrywanie dłuższych filmów zajmujących mniej pamięci. Fotografie można przechowywać na karcie SDHC/SD i karcie Kodak Wi-Fi, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie zdjęć do komputera. Aparat korzysta z 4 baterii AA. Wielkość Kodaka EasyShare Z980 to: 90,5 x 123,7 x 105 mm, co jest minimalnie większe jak na kompaktowe aparaty. Waga to 415 g bez baterii.

Kodak EasyShare Z980

Cyfrowy Kodak EasyShare Z980 jest dobrej jakości aparatem firmy Kodak, który zaoferuje swojemu użytkownikowi dobrej jakości obiektyw oraz odczepiany uchwyt pionowy, który zapewnia pełną wygodę podczas wykonywania zdjęć w orientacji pionowej

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 5

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Kodak EasyShare Z980


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.