Naprzód Nikon Coolpix L100

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon Coolpix L100

Nowym modelem serii Coolpix, jest cyfrowy kompakt od firmy Nikon. Mały i zgrabny L100, oferuje 15krotny stabilny zoom optyczny z chipem i z 10megapikselową rozdzielczością.

Nowym modelem serii Coolpix, jest cyfrowy kompakt od firmy Nikon. Mały i zgrabny L100, oferuje 15krotny stabilny zoom optyczny z chipem i z 10megapikselową rozdzielczością. Nikon Coolpix L100 jest wyposażony w dobrej jakości obiektyw Nikkor z ogniskową 28-420 mm (ekwiwalent 35 mm) i przysłoną f 3,5-5,4. 15krotny zoom optyczny umożliwi wam uchwycić piękno krajiny przy ogniskowej 28 mm lub przy wykorzystaniu najdalszego ogniska można fotografować spotkania sportowe. Nowy Nikon posiada system obróbki obrazu NIKON EXPEED, tryb makro pozwalający fotografować obiekty z odległości 1 cm, cztery mechanizmy przeciwdziałania rozmyciu obrazu czy szereg funkcji do fotografii portretowej. Wykorzystanie czterech mechanizmów przeciwdziałania rozmyciu obrazu, w tym redukcji drgań (VR) z przesunięciem matrycy CCD gwarantuje wysoką ostrość zdjęć.

Nikon Coolpix L100

10megapikselowy chip z maksymalną rozdzielczością 3648 x 2736 pikseli umożliwia bezproblemowy druk w formacie A2 (40 x 60 cm). Za opracowanie zdjęć jest odpowiedzialny procesor EXPEED, który w trybie Sport (Sport Continuous Mode) umożliwia wykonanie zdjęć seryjnych z szybkością 13 kl./s (łącznie do 45 zdjęć).przy rozdzielczości 3 megapikseli (2048 x 1536 pikseli). Zapis wideo wraz z dźwiękiem jest możliwy w VGA (640 x 480 pikseli).

Nikon Coolpix L100

Poprawność fotografii zapewni dodatkowo system wykrywania ruchu, który podczas wykonywania zdjęcia wykrywa drganie aparatu czy przemieszczanie się obiektu i automatycznie ustawia krótszy czas otwarcia migawki oraz wyższą czułość ISO, tak by zapobiec efektowi rozmazania obrazu.

Nikon Coolpix L100

Dodatkowo program Uśmiech pozwala uchwycić moment, gdy fotografowana osoba jest uśmiechnięta. Aparat posiada również funkcje ostrzeżenia o zamknięciu oczu. W modelu COOLPIX L100 nie mogło zabraknąć popularnej redukcji efektu czerwonych oczu, funkcji D-Lighting służącej do wydobywania szczegółów z nieoświetlonych partii kadru oraz 15 programów tematycznych

Nikon Coolpix L100

Podczas kompozycji zdjęć i podczas przeglądania fotografii, na pewno docenicie 3'' ekran o rozdzielczości 230 000 pikseli. Zdjęcia możecie zapisywać na kartach SD/SDHC. W komplecie razem z modelem COOLPIX L100 znajdują się: dwie baterie AA, kabel USB, kabel audio-wideo, pokrywka na obiektyw, pasek, płyta CD z pakietem oprogramowania do aparatów COOLPIX. Aparat jest dostępny w kolorze czarnym. Cyfrowy kompakt Nikon Coolpix L100, jest wysokiej jakośći aparatem do wszechstronnego wykorzystania. Nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Dedykowany przede wszystkim początkującym użytkownikom.

Nikon Coolpix L100

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nikon Coolpix L100


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.