Naprzód Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Opis prezentacji Nikonu Coolpix P60 już przedstawiliśmy, a dzisiaj mamy dla Was pierwsze wrażenia odnośnie tego kompaktowego aparatu fotograficznego. est to aparat z matrycą o rozdzielczości 8.1 MPx oraz 5x optycznym zoomem.

Opis prezentacji Nikonu Coolpix P60 już przedstawiliśmy, a dzisiaj mamy dla Was pierwsze wrażenia odnośnie tego kompaktowego aparatu fotograficznego. Jest to aparat z matrycą o rozdzielczości 8.1 MPx oraz 5x optycznym zoomem.

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Jeśli chodzi o wygląd, to jest to klasyczny kompakt. Na tylnej stronie znajduje się ekran LCD i panel do poruszania się w menu. W prawym górnym rogu mieści się obsługa zoomu. Po prawej stronie jest małe wejście AV, które jest ukryte pod gumową zaślepką. Wszystkie wejścia są dobrze chronione przed kurzem. Lewa strona jest zupełnie goła jest na niej tylko ogumienie, aby lepiej się trzymało aparat. Na górze znajdziesz klasyczne klawisze, jak np. guzik włączenia aparatu, guzik migawki oraz klawisz wyboru trybów. Pod spodem znajduje się miejsce na baterię i kartę pamięciową.

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Ekran LCD ma maksymalną rozdzielczość 153 tysiące pikseli i przekątną ekranu 2.5 cala. Jest to niestety przeciętna wartość, konkurencja oferuje ekrany z przekątną od 3 do 3.5 cala. Wbudowany flesz posiada redukcję czerwonych oczu, która działa naprawdę dobrze. Następnie posiada optyczną stabilizację obrazu, która dodatkowo posiada system redukcji wibracji. Dzięki tym dwóm systemom fotografie są zawsze ostre. Dzięki rozmiarom 96.5 x 35.5 x 63.5 mm i wadze 158 gramów jest on jednym z najbardziej kompaktowych aparatów fotograficznych na rynku. Jakość fotografii jest bardzo dobra, tak samo jak szybkość robienia zdjęć. Nikon Coolpix P60 naprawdę się nam podoba i zmienilibyśmy tylko jedną rzecz, zbyt mały ekran.

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nikon Coolpix P60 - prierwsze wrażenia


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.